Textilní autokoberce Petex VW Sharan 2005-2010 přední

Přesné textilní autokoberce VW Sharan 2005-2010 přední Textilní autokoberce pro vůz VW Sharan od německého výrobce PETEX jsou zárukou... více informací »
Textilní autokoberce Petex VW Sharan 2005-2010 přední
Značka: Petex
544 Kč
Ověřit dostupnost
Přesné textilní autokoberce VW Sharan 2005-2010 přední Textilní autokoberce pro vůz VW Sharan od německého výrobce PETEX jsou zárukou...

Přesné textilní autokoberce VW Sharan 2005-2010 přední Textilní autokoberce pro vůz VW Sharan od německého výrobce PETEX jsou zárukou kvality. Materiálově se řadí mezi sortiment vyšší jakosti. Barevné provedení – grafit (viz. ilustrační foto – barva a materiál odpovídají skutečnosti).  Spodní strana autokoberců je zpevněna gumovým granulátem. Levý přední autokoberec je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Fixace: Nutné zašroubovat do podlahy Diskontní produkt Textilní autokoberce Petex VW získáte bez problémů na našem webu v populární sekci textilní autokoberce! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární sekce v akci! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Petex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Petex svým zákazníkům nabízí skvělé produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento zlevněný výrobek Textilní autokoberce Petex VW Sharan 2005-2010 přední od přední společnosti Petex snadno najdete tady teď za báječnou cenu! Stojí teď u nás 544 Kč.