Textilní autokoberce Vopi Audi A6 2004-2006

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Audi A6 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Audi A6 2004-2006
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Audi A6 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Audi A6 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Vysoce kvalitní kus Textilní autokoberce Vopi Audi A6 2004-2006 dostanete mimo jiné tu umístěný v rubrice textilní autokoberce! Pořiďte si nové zboží ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce více kvalitních produktů značky Vopi. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Textilní autokoberce Vopi Audi A6 2004-2006 od výrobce s dlouholetou historií Vopi je dostupný u nás teď se slevou. Právě teď jen za 750 Kč.