Textilní autokoberce Vopi BMW X6 2014-2019 (F16)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz BMW X6 2015 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi BMW X6 2014-2019 (F16)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz BMW X6 2015 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz BMW X6 2015 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Tento zlevněný výrobek Textilní autokoberce Vopi BMW X6 2014-2019 (F16) je k získání bez obtíží u nás v populární sekci textilní autokoberce! Podívejte se na ještě podobné produkty z této sekce za výborné peníze. Významný dodavatel Vopi dlouhodobě dodává vynikající výrobky U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Vopi. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Textilní autokoberce Vopi BMW X6 2014-2019 (F16) od výrobce s dlouholetou historií Vopi naleznete teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! V akci od 750 Kč.