Textilní autokoberce Vopi Citroen C4 Picasso 2013- (5 míst)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Citroen C4 Picasso se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen C4 Picasso 2013- (5 míst)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Citroen C4 Picasso se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Citroen C4 Picasso se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Výjimečný výrobek Textilní autokoberce Vopi Citroen C4 Picasso můžete nakoupit rovněž tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii textilní autokoberce! Nyní si můžete koupit ještě podobné kousky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další kousky od výrobce Vopi. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Vopi představuje prvotřídní zboží.

Výjimečný produkt Textilní autokoberce Vopi Citroen C4 Picasso 2013- (5 míst) od předního výrobce Vopi máte možnost koupit momentálně trvale výhodně! Momentálně k dispozici za 750 Kč.