Textilní autokoberce Vopi Fiat Freemont 2011-2016

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Freemont se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Fiat Freemont 2011-2016
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Freemont se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Freemont se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Neodolatelný produkt Textilní autokoberce Vopi Fiat Freemont jde pořídit ještě tady na stránkách ve známé rubrice textilní autokoberce. Pořiďte si jiné produkty z této populární sekce v akci! Populární značka Vopi svým zákazníkům dodává prvotřídní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele Vopi. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený produkt Textilní autokoberce Vopi Fiat Freemont 2011-2016 od oblíbené značky se zárukou kvality Vopi lze pořídit v naší aktuální nabídce v bezva akci! Výhodně za 750 Kč.