Textilní autokoberce Vopi Ford Mondeo 2007-2012 (oválné fixace, rozteč 25cm)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford Mondeo se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny.... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Ford Mondeo 2007-2012 (oválné fixace
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford Mondeo se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny....

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford Mondeo se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Diskontní výrobek Textilní autokoberce Vopi Ford Mondeo 2007-2012 (oválné fixace, rozteč je dostupný právě tu umístěný v kategorii textilní autokoberce! Získejte ostatní kousky z této oblíbené rubriky za super cenu! Populární značka Vopi dodává prvotřídní výrobky. Však to vidíte sami!

Kvalitní a oblíbený produkt Textilní autokoberce Vopi Ford Mondeo 2007-2012 (oválné fixace, rozteč 25cm) od top výrobce Vopi máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách levně! Nyní získáte od 750 Kč.