Textilní autokoberce Vopi Ford S-Max 2006-2015 (5míst, kulatá fixace)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford S-Max se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Ford S-Max 2006-2015 (5míst
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford S-Max se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford S-Max se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Nový kousek Textilní autokoberce Vopi Ford máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách ve známé rubrice textilní autokoberce. Vyhledejte si kvalitní produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci! Tato vyjímečná značka Vopi svým zákazníkům dodává vynikající zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Zajímavý kousek Textilní autokoberce Vopi Ford S-Max 2006-2015 (5míst, kulatá fixace) od známého předního výrobce Vopi jednoduše pořídíte v naší nabídce pořád výhodně! Výhodně za super cenu 750 Kč.