Textilní autokoberce Vopi Ford Transit 1992-2000 (3 místa)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford Transit se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Ford Transit 1992-2000 (3 místa)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford Transit se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Ford Transit se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Tento diskontní produkt jde získat v pohodě tady u nás v oblíbené kategorii textilní autokoberce. Podívejte se na ještě další zboží z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Vopi dlouhodobě nabízí top sortiment Přesvědčte se.

Tento zlevněný produkt Textilní autokoberce Vopi Ford Transit 1992-2000 (3 místa) od skvělého a známého výrobce Vopi jednoduše můžete pořídit tady teď právě napořád výhodně! Levně za cenu 750 Kč.