Textilní autokoberce Vopi Kia Carnival 2002-2006 (zadní)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Kia Carnival se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Kia Carnival 2002-2006 (zadní)
Značka: Vopi
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Kia Carnival se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Kia Carnival se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • světle šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Oblíbený a kvalitní výrobek Textilní autokoberce Vopi Kia můžete najít právě na webu umístěný v rubrice textilní autokoberce! Najděte si unikátní zboží z této známé sekce za super ceny. To však není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky Vopi. Najdete je níže na této stránce. Tento výrobce Vopi má ve stále nabídkce špičkové produkty. Přesvědčte se!

Nový výrobek Textilní autokoberce Vopi Kia Carnival 2002-2006 (zadní) od společnosti s dlouholetou tradicí Vopi pořídíte v naší internetové nabídce skutečně výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 1 290 Kč.