Textilní autokoberce Vopi Mercedes GL-Class 2006-2012 (X164)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mercedes GL-Class X164 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce.... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Mercedes GL-Class 2006-2012 (X164)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mercedes GL-Class X164 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce....

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mercedes GL-Class X164 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Akční produkt Textilní autokoberce Vopi Mercedes GL-Class 2006-2012 (X164) jde sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice textilní autokoberce! Získejte kvalitní kusy z této populární rubriky za báječnou cenu! Tento vyjímečný výrobce Vopi vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty. Podívejte se sami. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Vopi. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Textilní autokoberce Vopi Mercedes GL-Class 2006-2012 (X164) od našeho výrobce Vopi jednoduše naleznete u nás právě pořád výhodně! Cenově vychází na 750 Kč.