Textilní autokoberce Vopi Mercedes Sprinter 1996-2000 (2.řada, dvojitá kabina)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mercedes Sprinter se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Mercedes Sprinter 1996-2000 (2.řada
Značka: Vopi
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mercedes Sprinter se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mercedes Sprinter se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • světle šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Diskontní kousek Textilní autokoberce Vopi Mercedes Sprinter 1996-2000 (2.řada, dvojitá kabina) můžete nakoupit jednoduše na našich stránkách zařazený v rubrice textilní autokoberce! Najděte si parádní produkty z této populární sekce ve slevě! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Vopi. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Textilní autokoberce Vopi Mercedes Sprinter 1996-2000 (2.řada, dvojitá kabina) od skvělé a známé značky Vopi jednoduše naleznete ještě dnes za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 1 290 Kč.