Textilní autokoberce Vopi Opel Astra J 2009-

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Opel Astra J se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Opel Astra J 2009-
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Opel Astra J se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Opel Astra J se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Tento designový produkt máte možnost získat jednoduše na stránkách v populární kategorii textilní autokoberce. Získejte unikátní výrobky ve zmíněné kategorii za akční cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další vybrané kousky od značky Vopi. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Textilní autokoberce Vopi Opel Astra J 2009- pocházející od značky Vopi jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách ve slevě. Právě nyní za skvělou cenu 750 Kč.