Textilní autokoberce Vopi Seat Ibiza 2002-2004

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Seat Ibiza se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Seat Ibiza 2002-2004
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Seat Ibiza se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Seat Ibiza se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Tento exkluzivní produkt Textilní autokoberce Vopi Seat máte možnost pořídit ještě tu na našem webu v sekci textilní autokoberce. Nyní si můžete vybrat vyjímečné výrobky ze zmíněné sekce snadno online. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od značky Vopi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Vopi vám představuje top výrobky.

Hodně povedený kousek Textilní autokoberce Vopi Seat Ibiza 2002-2004 od značky se skvělou pověstí Vopi máte možnost nakoupit momentálně na webu ve výprodejové akci! V akci od 750 Kč.