Textilní autokoberce Vopi Seat Leon 2004-2008

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Seat Leon se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Seat Leon 2004-2008
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Seat Leon se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Seat Leon se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Hodně povedený produkt pořídíte právě zde tu na našich stránkách umístěný v sekci textilní autokoberce. Vyhledejte si unikátní výrobky z této oblíbené rubriky za super cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od značky Vopi. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Vopi může nabídnout velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Zajímavý produkt Textilní autokoberce Vopi Seat Leon 2004-2008 od značky s dlouholetou tradicí Vopi jednoduše seženete aktuálně za parádní cenu. Pouze nyní za 750 Kč.