Textilní autokoberce Vopi Škoda Fabia I. 2000-2007 (oválná fixace)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Fabia I. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Škoda Fabia I. 2000-2007 (oválná fixace)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Fabia I. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Fabia I. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Oblíbený produkt Textilní autokoberce Vopi Škoda Fabia I. 2000-2007 (oválná fixace) je dostupný bezprostředně u nás v populární rubrice textilní autokoberce. Podívejte se na parádní produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce další vybrané kousky od značky Vopi. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Vopi vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Často hledaný produkt Textilní autokoberce Vopi Škoda Fabia I. 2000-2007 (oválná fixace) od populární značky Vopi k dostání zrovna za extra cenu. Teď za akční cenu 750 Kč.