Textilní autokoberce Vopi Škoda Octavia II. 2005-2008 (ovál. fixace)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Octavia II. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Škoda Octavia II. 2005-2008 (ovál. fixace)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Octavia II. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Octavia II. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Kvalitní a žádaný produkt Textilní autokoberce Vopi Škoda Octavia II. 2005-2008 (ovál. fixace) máte možnost dostat přímo tu na webu ve známé sekci textilní autokoberce. Nyní si můžete koupit další zboží z této populární sekce ve slevě. Mezi zákazníky oblíbená značka Vopi dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Nové kousky každý den!

Tento levný produkt Textilní autokoberce Vopi Škoda Octavia II. 2005-2008 (ovál. fixace) od dodavatele se skvělou pověstí Vopi je k dostání v naší aktuální nabídce za outletovou cenu. Aktuálně v akci za 750 Kč.