Textilní autokoberce Vopi Škoda Octavia III. 2013-2020 (kul. fixace)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Octavia III. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Škoda Octavia III. 2013-2020 (kul. fixace)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Octavia III. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Škoda Octavia III. se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Zcela unikátní produkt Textilní autokoberce Vopi Škoda Octavia III. 2013-2020 (kul. fixace) je k získání v pohodě na webu v populární kategorii textilní autokoberce. Nyní koupíte skvělé výrobky z této známé sekce za nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky značky Vopi. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Textilní autokoberce Vopi Škoda Octavia III. 2013-2020 (kul. fixace) od značky Vopi jednoduše získáte zrovna dnes až neuvěřitelně levně! Výhodně za skvělou cenu 750 Kč.