Textilní autokoberce Vopi Subaru Legacy 2009-2014

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Subaru Legacy se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Subaru Legacy 2009-2014
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Subaru Legacy se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Subaru Legacy se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Kvalitní a levný výrobek Textilní autokoberce Vopi Subaru Legacy 2009-2014 najdete právě nyní tu umístěný v rubrice textilní autokoberce. Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této oblíbené sekce za super cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Vopi. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Textilní autokoberce Vopi Subaru Legacy 2009-2014 od skvělého a známého výrobce Vopi máte možnost koupit aktuálně na webu ve výhodné akci. Nyní za akční cenu 750 Kč.