Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2003-2005 (5 dveří)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Toyota Yaris se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2003-2005 (5 dveří)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Toyota Yaris se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Toyota Yaris se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.


Nejprodávanější kousek Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2003-2005 (5 dveří) lze získat bez obtíží tady a teď na našem webu umístěný v sekci textilní autokoberce! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty ve zmíněné kategorii snadno online. Věhlasná značka Vopi prodává skvělý sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Máme toho více, máme v nabídce další kousky od dodavatele Vopi. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kousek Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2003-2005 (5 dveří) s pečetí kvality od značky Vopi máte možnost získat zde skutečně výhodně. Nabídky již od 750 Kč.