Textilní autokoberce Vopi VW Transporter T4 1990-2003 (přední)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz VW Transporter T4  se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba... více informací »
Textilní autokoberce Vopi VW Transporter T4 1990-2003 (přední)
Značka: Vopi
750 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz VW Transporter T4  se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz VW Transporter T4  se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

  • černé
  • antracit
  • šedé
  • tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.

Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.

Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.

Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.

Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.

 

Fixace

Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.

Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.

Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Tento velmi oblíbený produkt máte možnost získat zrovna tady a teď na našem webu umístěný v kategorii textilní autokoberce. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu! Známý výrobce Vopi pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment.

Kvalitní kus Textilní autokoberce Vopi VW Transporter T4 1990-2003 (přední) od známé značky Vopi získáte zrovna skutečně levně! Na našich stránkách za 750 Kč.