Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (125x40cm)

Gumová rohož pro univerzální použití speciálně určený pro vozy typu SUV,MPV (bez tunelu) 400 x 1250 mm - výborně chrání původní koberec... více informací »
Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (125x40cm)
Značka: ZPV
440 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová rohož pro univerzální použití speciálně určený pro vozy typu SUV,MPV (bez tunelu) 400 x 1250 mm - výborně chrání původní koberec...

Gumová rohož pro univerzální použití speciálně určený pro vozy typu SUV,MPV (bez tunelu) 400 x 1250 mm – výborně chrání původní koberec vozidla, zejména proti sněhu a blátu – vyšší okraj zabraňuje znečištění interiéru – snadná údržba vodou a běžnými čisticími prostředky – lze jej také použít do dílny nebo garáže –  tvar lze lehce přizpůsobit – výrobce gumových autokoberců: ZPV s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm ATEST 8 SD 2033  Tento skvělý kousek Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (125x40cm) lze zakoupit zrovna tady u nás v rubrice univerzální koberce, vany a lišty. Nyní si můžete koupit parádní kousky z naší rubriky za rozumné peníze. Tento výrobce ZPV má vynikající výrobky. A to je teprve začátek.

Tento velmi oblíbený kus Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (125x40cm) od dodavatele se skvělou pověstí ZPV snadno seženete právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 440 Kč.