Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (71×43 cm)

Univerzální autokoberce pro dodávky a užitkové vozy (71x43 cm) Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k... více informací »
Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (71x43 cm)
Značka: Petex
290 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální autokoberce pro dodávky a užitkové vozy (71x43 cm) Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k...

Univerzální autokoberce pro dodávky a užitkové vozy (71×43 cm) Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Tyto autokoberce od německého výrobce PETEX mají rozměry 71 cm x 43 cm. Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických látek. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. V případě, že chcete mít koberec po celé šířce 2. řady, je třeba objednat 2ks! Designový produkt Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (71×43 jde pořídit v pohodě tu na stránkách v kategorii univerzální koberce, vany a lišty. Mrkněte na ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Oblíbený dodavatel Petex představuje top výrobky. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další zboží značky Petex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (71x43 cm) od dodavatele s dobrým jménem Petex máte možnost koupit momentálně na našich stránkách za skvělou cenu! Nyní pořídíte od 290 Kč.