Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (72x40cm)

Univerzální autokoberce pro dodávky a užitkové vozy (72x40 cm) Autokoberce se zvýšeným okrajem bezpečně udržují vodu, popř. tající sníh mimo... více informací »
Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (72x40cm)
Značka: Rezaw-Plast
436 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální autokoberce pro dodávky a užitkové vozy (72x40 cm) Autokoberce se zvýšeným okrajem bezpečně udržují vodu, popř. tající sníh mimo...

Univerzální autokoberce pro dodávky a užitkové vozy (72×40 cm) Autokoberce se zvýšeným okrajem bezpečně udržují vodu, popř. tající sníh mimo čalouněný interiér vozidla. Zvýšený okraj autokoberců je přibližně 3 cm vysoký. Tyto autokoberce od výrobce REZAW-PLAST mají rozměry 72 cm x 40 cm. Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických látek. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Uvedená cena je za JEDEN autokoberec. V případě, že chcete mít koberec po celé šířce, je třeba objednat 2ks!
Vysoce kvalitní produkt Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (72x40cm) máte možnost získat právě zde tu na našem webu zařazený v rubrice univerzální koberce, vany a lišty! Vyberte si unikátní produkty z této rubriky za nejnižší cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty značky Rezaw-Plast. Najdete je níže na této stránce.

Velmi žádaný produkt Univerzální gumové autokoberce pro dodávky (72x40cm) od naší známé značky Rezaw-Plast jednoduše můžete sehnat zde za výborné peníze. Aktuálně stojí u nás 436 Kč.