Ventilátor s přísavkou (12V, rotační)

Třílopatkový ventilátor se upevňuje pomocí přísavky na čelní sklo nebo palubní desku automobilu. Zlepšuje cirkulaci vzduchu. Díky otočnému... více informací »
Ventilátor s přísavkou (12V
Značka: Carmotion
499 Kč
Ověřit dostupnost
Třílopatkový ventilátor se upevňuje pomocí přísavky na čelní sklo nebo palubní desku automobilu. Zlepšuje cirkulaci vzduchu. Díky otočnému...

Třílopatkový ventilátor se upevňuje pomocí přísavky na čelní sklo nebo palubní desku automobilu. Zlepšuje cirkulaci vzduchu. Díky otočnému kloubu je možné jej nastavit téměř jakýmkoliv směrem. Ventilátor disponuje funkcí rotace a několika rychlostními stupni. Napájení 12V z autozapalovače.  Délka napájecího kabelu je 120cm. Průměr vrtule je 20 cm.
Akční produkt Ventilátor s přísavkou (12V, rotační) je k sehnání bez obtíží tu na webu v populární kategorii ventilátory. Pořiďte si unikátní produkty z této známé kategorie za extra cenu! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od značky Carmotion. Najdete je níže na této stránce.

Nejprodávanější produkt Ventilátor s přísavkou (12V, rotační) od výrobce se zárukou kvality Carmotion můžete najít nyní skutečně levně! Aktuálně v akci za 499 Kč.