Výstražná cedule 50 x 50cm (II. jakost)

II. jakost: mírně poškozená viz. fotogalerie Pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, tažné zařízení nebo nosičů na obytných... více informací »
Výstražná cedule 50 x 50cm (II. jakost)
Značka: Fiamma
261 Kč
Ověřit dostupnost
II. jakost: mírně poškozená viz. fotogalerie Pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, tažné zařízení nebo nosičů na obytných...

II. jakost: mírně poškozená viz. fotogalerie
Pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, tažné zařízení nebo nosičů na obytných vozech.

Při použití výstražného terče budou řidiči za Vámi upozorněni na přítomnost nosiče a jízdních kol na něm. Ze zkušeností vyplývá, že každá další odrazová plocha zvyšuje bezpečnost na silnici.

Tabule by měla být umístěna tak, aby pruhy směřovaly směrem dolů k vedlejšímu jízdnímu pruhu, tedy doleva dolů resp. doprava dolů, pokud budete s nosičem brázdit silnice Velké Británie…

Cedule je opatřena reflexními páskami a odrazkami, které znásobují viditelnost vozidla.

Vyrobeno z plastu.

POZOR! Tuto ceduli nelze používat v Itálii. Místní vyhláška přesně stanovuje velikost odrazové plochy a intenzitu odrážení světla. Výstražnou ceduli, která odpovídá italské normě můžete zakoupit zde.

Tento velmi oblíbený produkt Výstražná cedule 50 x 50cm (II. jakost) máte možnost sehnat rovněž tady na webu ve známé kategorii ostatní drobné doplňky. Nyní si můžete vybrat jiné kousky z této kategorie za výhodnou cenu.

Tento oblíbený produkt Výstražná cedule 50 x 50cm (II. jakost) od značky s dlouholetou historií Fiamma snadno můžete najít již dnes za výhodnou cenu! Nabídka od 261 Kč.