Výstražná cedule 50 x 50cm (Itálie, kovová)

Signální celoreflexní hliníková tabulka o rozměrech 50x50cm pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, nosičů kol tažné zařízení... více informací »
Výstražná cedule 50 x 50cm (Itálie
Značka: Fiamma
990 Kč
Ověřit dostupnost
Signální celoreflexní hliníková tabulka o rozměrech 50x50cm pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, nosičů kol tažné zařízení...

Signální celoreflexní hliníková tabulka o rozměrech 50x50cm pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, nosičů kol tažné zařízení nebo nosičů kol na obytných vozech.

Výstražná cedule odpovídá italským zákonům a je certifikována pro provoz v Itálii. Snadné upevnění pomocí stahovacích pásek skrz čtyři předvrtané otvory. Případně lze výstražnou ceduli zasunout do krycí plachty kol, která je na přední straně opatřena průhlednou kapsou.

Tabule by měla být umístěna tak, aby pruhy směřovaly směrem dolů k vedlejšímu jízdnímu pruhu, tedy doleva dolů resp. doprava dolů, pokud budete s nosičem brázdit silnice Velké Británie…

Pozor! V Itálii a ve Španělsku je třeba výstražnou cedulí označit i prázdný nosič.

 

Tento diskontní produkt Výstražná cedule 50 x 50cm (Itálie, kovová) od společnosti s předním postavením na trhu Fiamma pohodlně seženete tady teď za skvělou cenu. Aktuálně za 990 Kč.
Další produkty od výrobce Fiamma