Výstražná cedule 50 x 50cm (plastová)

Pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, tažné zařízení nebo nosičů na obytných vozech. Při použití výstražného terče budou... více informací »
Výstražná cedule 50 x 50cm (plastová)
Značka: Fiamma
290 Kč
Ověřit dostupnost
Pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, tažné zařízení nebo nosičů na obytných vozech. Při použití výstražného terče budou...

Pro bezpečné označení nosičů kol na páté dveře, tažné zařízení nebo nosičů na obytných vozech.

Při použití výstražného terče budou řidiči za Vámi upozorněni na přítomnost nosiče a jízdních kol na něm. Ze zkušeností vyplývá, že každá další odrazová plocha zvyšuje bezpečnost na silnici.

Tabule by měla být umístěna tak, aby pruhy směřovaly směrem dolů k vedlejšímu jízdnímu pruhu, tedy doleva dolů resp. doprava dolů, pokud budete s nosičem brázdit silnice Velké Británie…

Cedule je opatřena reflexními páskami a odrazkami, které znásobují viditelnost vozidla.

Vyrobeno z plastu.

POZOR! Tuto ceduli nelze používat v Itálii. Místní vyhláška přesně stanovuje velikost odrazové plochy a intenzitu odrážení světla. Výstražnou ceduli, která odpovídá italské normě můžete zakoupit zde.

Hodně žádaný produkt Výstražná cedule 50 x 50cm (plastová) od značky s dlouholetou tradicí Fiamma máte možnost nakoupit v naší internetové nabídce za nejnižší cenu. Aktuálně za 290 Kč.
Další produkty od výrobce Fiamma