Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/35 ZR19 (91Y) XL RPB )

Turanza T005 Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě Mimořádně dobré hodnocení na štítku Výjimečně dlouhá životnost Navržena tak,... více informací »
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/35 ZR19 (91Y) XL RPB )
5 524 Kč
Ověřit dostupnost
Turanza T005 Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě Mimořádně dobré hodnocení na štítku Výjimečně dlouhá životnost Navržena tak,...

Turanza T005

  • Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě
  • Mimořádně dobré hodnocení na štítku
  • Výjimečně dlouhá životnost

Navržena tak, abyste měli vše neustále pod kontrolou – dokonce i v náročných jízdních podmínkách. Nabízí nejlepší brzdění a zatáčení ve své třídě i za deštivých dnů.

OPTIMALIZOVANÝ DEZÉN BĚHOUNU
Velkoobjemové drážky v ramenní oblasti zlepšují proudění vody a optimalizované rozmístění mezer ve střední části dezénu je zárukou účinného odvodu vody ze středu pneumatiky přicházejícího do kontaktu s vozovkou. Vyšší odolnost vůči deformaci díky spojům mezi bloky v ramenní oblasti zajišťuje rovnoměrný kontakt ramen s vozovkou během brzdění.

PEVNĚJŠÍ KOSTRA
Jedinečné zpevnění kostry pomocí oceli a odolného polyesteru garantuje vynikající ovladatelnost a nižší valivý odpor. Klesají také emise CO2a spotřeba paliva.

NOVÁ TECHNOLOGIE PŘÍPRAVY SMĚSI
Nová technologie míchání zlepšuje rozložení vysokého obsahu siliky ve směsi Nano Pro-tech™. Díky důmyslné kombinaci dezénu a směsi je dosaženo maximální adheze styčné plochy, což vede ke zlepšení přilnavosti za mokra.


Nejprodávanější produkt Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/35 ZR19 (91Y) XL RPB ) je dostupný právě teď na stránkách v rubrice vredestein. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment

Často hledaný produkt Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/35 ZR19 (91Y) XL RPB ) od dodavatele zboží Yokohama lze nakoupit aktuálně na webu za super peníze! V akci za 5 524 Kč.