Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/45 ZR18 (98Y) XL RPB )

Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová... více informací »
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/45 ZR18 (98Y) XL RPB )
7 602 Kč
Ověřit dostupnost
Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová...

Wintrac Pro

Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová zimní pneumatika nedělá žádné ústupky, co se týče výkonu a nabízí maximální přilnavost při zatáčení, krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích a skvělý handling i ve vysokých rychlostech. Pneumatika Wintrac Pro je k dispozici v rychlostní kategorii Y, takže je vhodná pro použití při rychlostech až do 300 km/h a hodí se pro velkou škálu velikostí. Pneumatika v sobě spojuje atraktivní design (vytvořený ve spolupráci s Giugiarem) a pokročilou technologii.

VÝHODY

  • Maximální přilnavost při zatáčení
  • Krátká brzdná dráha na mokrých cestách
  • Výborná ovladatelnost i při vysokých rychlostech

Tento exkluzivní produkt Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/45 můžete najít jednoduše u nás ve známé kategorii nokian! Připravili jsme ještě další produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! Populární výrobce má vynikající sortiment. A tady je důkaz! Naše nabídka je široká, podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce . Najdete je níže na této stránce.

Tento levný kus Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/45 ZR18 (98Y) XL RPB ) od značky s dlouholetou historií Yokohama lze zakoupit v naší aktuální nabídce skutečně výhodně. V akci za 7 602 Kč.