Yokohama Advan Sport (V105S) ( 255/40 ZR17 (98Y) XL RPB )

Hodně prodávaný produkt Yokohama Advan Sport (V105S) ( 255/40 ZR17 (98Y) XL RPB ) od odblíbeného výrobce Yokohama máte možnost získat zde teď za outletovou cenu. Nabídky již od 3 230 Kč. EAN: 4968814973971
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 255/40 ZR17 (98Y) XL RPB )
3 230 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a sportovních automobilů, může být také brána v úvahu pro výkonné vozy střední třídy.
Mezníkem ve vývoji řady Pirelli P Zero™ byla volba těchto pneumatik jako originální příslušenství pro nejvýkonnější a nejsilnější modely na trhu. Její asymetrický dezén běhounu zlepšuje brzdění a posiluje ovládání a řízení. Vynikající za mokra se zlepšenou bezpečností při možném akvaplaningu.
Nová nano-kompozitová směs zajišťuje maximální přilnavost a stabilitu. Konstrukční celistvost pneumatiky zlepšuje odezvu řízení, což je důležité při sportovní jízdě, a zajišťuje rovnoměrné opotřebení běhounu.
Speciální žlábky ve „tvaru-S“ v oblasti běhounu poskytují nižší hlučnost v kabině a zlepšují jízdní komfort. Spojuje výjimečnou přesnost řízení, vynikající brzdění a dobrý výkon za mokra. Ideální pro použití na vozovce/dráze.
Klíčové homologace:
Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Ford, GM, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, MINI, Porsche, Seat, Volkswagen.