Yokohama Advan Sport (V105S) ( 265/45 ZR18 (101Y) RPB )

Pneumatika speciálně vytvořená tak, aby nabídla maximální požitek z jízdy majitelům amerických V-Twin cruiserů. Dokonalé spojení se silnicí Ve... více informací »
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 265/45 ZR18 (101Y) RPB )
6 037 Kč
Ověřit dostupnost
Pneumatika speciálně vytvořená tak, aby nabídla maximální požitek z jízdy majitelům amerických V-Twin cruiserů. Dokonalé spojení se silnicí Ve...

Pneumatika speciálně vytvořená tak, aby nabídla maximální požitek z jízdy majitelům amerických V-Twin cruiserů.

Dokonalé spojení se silnicí

Ve společnosti Bridgestone víme, jaké city chováte ke svému V-Twinu. Proto jsme vyvinuli novou pneumatiku Battlecruise H50 využívající naše nejlepší technologie a materiály, abyste mohli na svém miláčkovi jezdit přesně podle svého gusta – na mokré i suché vozovce.

Větší síla v zatáčkách

S pneumatikou H50 na předním kole vašeho těžkého motocyklu vám k preciznímu a snadnému průjezdu zatáčkou bude stačit jemný dotek.

Dlouhá životnost

S pneumatikou H50 ani nebudete stačit počítat kilometry naším cílem je poskytnout vám pneumatiku, která vydrží déle než všechny ostatní od značek zvučných jmen.

Plynulá a pohodová jízda

U přední pneumatiky společnost Bridgestone vylepšila systém tlumení vibrací a absorpce nárazů. Díky tomu si budete moci naplno a v klidu vychutnat i dlouhé cesty.


Kvalitní produkt Yokohama Advan Sport (V105S) ( 265/45 ZR18 (101Y) RPB můžete získat rovněž tady na stránkách v oblíbené kategorii bridgestone. Podívejte se na podobné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce vyrábí skvělé produkty Však to vidíte sami. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další produkty od výrobce . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kousek Yokohama Advan Sport (V105S) ( 265/45 ZR18 (101Y) RPB ) od výrobce s mnohaletou tradicí Yokohama snadno naleznete tady teď skutečně výhodně! Momentálně v akci za 6 037 Kč.