Yokohama Advan Sport (V105S) ( 285/30 ZR19 (98Y) XL MO, RPB )

Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová... více informací »
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 285/30 ZR19 (98Y) XL MO
9 200 Kč
Ověřit dostupnost
Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová...

Wintrac Pro

Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová zimní pneumatika nedělá žádné ústupky, co se týče výkonu a nabízí maximální přilnavost při zatáčení, krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích a skvělý handling i ve vysokých rychlostech. Pneumatika Wintrac Pro je k dispozici v rychlostní kategorii Y, takže je vhodná pro použití při rychlostech až do 300 km/h a hodí se pro velkou škálu velikostí. Pneumatika v sobě spojuje atraktivní design (vytvořený ve spolupráci s Giugiarem) a pokročilou technologii.

VÝHODY

  • Maximální přilnavost při zatáčení
  • Krátká brzdná dráha na mokrých cestách
  • Výborná ovladatelnost i při vysokých rychlostech

Oblíbený produkt Yokohama Advan Sport (V105S) ( 285/30 ZR19 můžete dostat prostě na našem webu v sekci yokohama! Získejte nové výrobky z naší rubriky za výborné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další prověřené produkty od značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka vám poskytuje velmi kvalitní sortiment. A to je teprve začátek!

Tento velmi žádaný produkt Yokohama Advan Sport (V105S) ( 285/30 ZR19 (98Y) XL MO, RPB ) od populárního výrobce Yokohama seženete nyní se slevou. Právě teď za cenu 9 200 Kč.