Zamykací šrouby k nosiči TMK Relax

Slouží k uzamčení světelné rampy nosiče TMK Relax. Pokud je světelná rampa uzamčená, nelze ji z nosiče sejmout a tím pádem brání také... více informací »
Zamykací šrouby k nosiči TMK Relax
Značka: TMK system
390 Kč
Ověřit dostupnost
Slouží k uzamčení světelné rampy nosiče TMK Relax. Pokud je světelná rampa uzamčená, nelze ji z nosiče sejmout a tím pádem brání také...

Slouží k uzamčení světelné rampy nosiče TMK Relax.

Pokud je světelná rampa uzamčená, nelze ji z nosiče sejmout a tím pádem brání také sundání kol. Díky konstrukci nosiče není technicky možné sejmout nosič z tažného zařízení, pokud je na něm alespoň jedno kolo. Po sejmutí kol není nosič nijak zajištěný, proto doporučujeme prázdný nosič jednoduše složit do kufru auta.

Jednoduše vyměňte obyčejné šrouby za šrouby se zámkem.

Sada obsahuje 2 uzamykatelné šrouby 2 klíče.

 

Výjimečný a žádaný výrobek najdete bez obtíží na webu umístěný v rubrice příslušenství k nosičům kol! Máme pro vás podobné produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky TMK system. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední dodavatel TMK system pro vás připravuje vynikající výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento exkluzivní produkt Zamykací šrouby k nosiči TMK Relax od dodavatele se skvělou pověstí TMK system snadno naleznete ještě dnes skutečně výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 390 Kč.