Zimní clona chladiče VW Passat B5 1996-2001 (II. jakost)

Zimní clona chladiče VW Passat B5 1996-2001 II. jakost: škrábance viz fotogalerie Zimní clona chrání chladič před proudícím studeným vzduchem při... více informací »
Zimní clona chladiče VW Passat B5 1996-2001 (II. jakost)
Značka: Heko
664 Kč
Ověřit dostupnost
Zimní clona chladiče VW Passat B5 1996-2001 II. jakost: škrábance viz fotogalerie Zimní clona chrání chladič před proudícím studeným vzduchem při...

Zimní clona chladiče VW Passat B5 1996-2001 II. jakost: škrábance viz fotogalerie Zimní clona chrání chladič před proudícím studeným vzduchem při nízkých teplotách. Během mrazů snižuje dobu pro zahřátí motoru. Díky tomu začne topení automobilu efektivně fungovat dříve než bez použití clony. Zároveň se zkracuje doba nutná pro použití sytiče (nebo jiného systému pro studený start) a tím dochází k mírné úspoře paliva. Po vypnutí zapalování vydrží motor déle zahřátý. Kromě výše zmíněného chrání zimní clona chladič před nečistotami, kameny, štěrkem nebo agresivní solí, která se v zimním období může snadno dostat na chladič a způsobit korozi . V neposlední řadě se jedná o autodoplněk se stylovým vzhledem, který dodá vašemu vozu moderní vzhled. Přestože zimní clona na autě dobře vypadá, doporučujeme ji na jaře sejmout a opět nainstalovat na podzim až poklesnou teploty. Balení obsahuje: Zimní clonu chladiče VW Passat B5, šrouby, konzolky pro upevnění, návod montáže. Výrobce: HEKO Zcela unikátní produkt Zimní clona chladiče VW Passat je dostupný bezprostředně na našem webu ve známé rubrice zimní clony chladiče. Mrkněte na ještě ostatní výrobky z této populární kategorie na pár kliknutí! Značka Heko poskytuje top výrobky.

Hodně prodávaný výrobek Zimní clona chladiče VW Passat B5 1996-2001 (II. jakost) od společnosti s dlouholetou tradicí Heko pořídíte momentálně levně! Právě teď za cenu 664 Kč.